NOVINKY

Dvě prvenství Anety Krupičkové  (22.09.2015)

Aneta Krupičková absolvovala otevřený turnaj GP D U 13 v Ústí nad Labem. Dokázala zvítězit ve dvouhře a spolu s Karlem Riegerem (TJ Proboštov) také ve smíšené čtyřhře. Srdečně blahopřeji! PV

Úspěšná sezóna Martiny Šmídové  (22.09.2015)

Na konci sezóny 2014 - 2015 se Martina rozloučila s kategorií mladšího žactva (U 13). Rozloučení to bylo velmi pěkné. V období únor - duben 2015 Martina získala pět západočeských oblastních přebornických titulů: Zvítězila ve všech disciplínách kategorie U 13. Byla hostující hráčkou Badminton VK Aš, kterému pomohla k vítězství v přeboru družstev stejné kategorie. Plným bodovým ziskem výrazně přispěla k vítězství družstva BKV Plzeň v oblastním přeboru dorostu (U 19). Na přeboru U 15 vybojovala tři bronzové medaile, na přeboru U 17 postoupila do semifinále dvouhry.  // Další vítězství získala na kvalifikačních GP C U 13: Na prvním turnaji tohoto typu vyhrála obě párové disciplíny (ve dvouhře měla přímý postup). Na obou následných GP C vyhrála ve všech třech disciplínách.// Martina sbírala úspěchy také na otevřených turnajích, např. zvítězila na lednovém ašském Košíčku U 13, vybojovala bronz na otevřeném turnaji GP C U 15 v Teplicích atd.

Za úspěchy naší hráčky je velmi dobrá tréninková docházka, opravdový zájem o sport a  podpora rodiny. Významný je podíl našich trenérů Veroniky Benýškové a Petra Odvárky, stejně jako možnost trénovat společně se svými staršími kamarády Lukášem Soukupem, Tomem Pohankou, Petrem Chalupou a dalšími. Zcela jistě prospěšná je rovněž spolupráce s naším dalším talentem, o rok mladší Anetou Krupičkovou i ostatními mladými hráči. Věřím, že společné tréninkové úsilí a vzájemná podpora budou našim hráčům i v nové sezóně přinášet dobré pocity z odvedené práce a dosahovaných soutěžních výsledků. PV

Přípravka pro nové děti  (31.08.2015)

Žákovská přípravka:

Podmínkou přijetí je zájem o sport, dobrý zdravotní stav, věk sedm a více let, samostatnost dítěte a schopnost začlenit se do organizované skupiny.

Přípravka trénuje převážně v pondělí v tělocvičně Malesický dvůr – viz rubrika Kontakt.

Další informace na adrese bkv.plzen@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 602948690.

Informace o místech tréninků  (01.08.2015)

Tréninky žactva a dorostu v nové sezóně se opět budou konat v dosavadních místech a časech:

Pondělí: Malesický dvůr, Malesice; 17.00 - 19.30 hod.

Středa: 14. ZŠ Plzeň; 17.00 - 19.00 hod.

PV

Prázdniny  (19.07.2015)

Všem přeji hezké prázdniny a dovolenou:-) ! PV

Evropské hry - Baku  (23.06.2015)

Ve dnech 12. - 28. června 2015 se konají první Evropské hry, což je vlastně evropská obdoba světových olympiád. Místem konání bylo určeno hlavní město Azerbájdžánu Baku.

Evropské hry se budou konat každé čtyři roky. Uvodního ročníku se účastní téměř 6 000 sportovců z 50 zemí, soutěžit budou v celkem dvaceti sportovních odvětcích. Českou republiku reprezentuje 129 sportovců včetně osmi badmintonistů. Trenérem českého badmintonového kolektivu je pan Radek Votava z Českého Krumlova.

Našim badmintonistům se zatím daří. Můžete je sledovat prostřednictvím sportovních televizních kanálů, nebo na odkazech:

Informace jsou k dispozici též na webu ČBaS.

Držme palce českým sportovcům, badmintonistům zvláště:-) !