NOVINKY

Velikonoce s badmintonem  (14.04.2017)

Na GP B U19 do Mostu se připravuje trojice Martin Landgráf, Pavel Pohanka a Martina Šmídová, doprovod zajišťuje pan Stanislav Pohanka.

Na plzeňském GP C/D dospělých bude startovat skupina hráčů našeho družstva OP A. Premiéru mezi dospělými absolvuje Karolína Martínková (GP D).

Všem přeji hezký sportovní zážitek, hodně zajímavých a úspěšných zápasů a dostatečný bodový zisk do žebříčků! PV


Jarní přání  (14.04.2017)

Všem členům a příznivcům badmintonové Vlaštovky přeji hezké Velikonoce a příjemné prožítí jarního volna popř. prázdnin!

Petr Vorálek


Tréninky o velikonočních prázdninách - aktualizováno  (10.04.2017)

Aktualizace:

Čtvrtek 13. dubna - trénink se koná.

Pátek 14. dubna - trénink se nekoná - škola uzavřena - svátek.

Pondělí 17. dubna - trénink se nekoná - svátek. PV


Nový rozvrh a umístění tréninků  (17.03.2017)

Od 6. března platí změny v rozvrhu a umístění tréninků. Nejdůležitější změnou je převedení tréninku přípravky z Malesic na 14. ZŠ v Plzni, čas 17:00 - 18:00. Pokročilá přípravka trénuje ve čtvrtek 18:00 - 19:30 na Prokopávce.

Výhodou změn je umístění všech tréninků v Plzni a ve čtyřdvorcových tělocvičnách. S Malesicemi i nadále počítáme pro víkendové akce, zejména pro soutěže družstev. 

Po zkušenostech z prvních týdnů platnosti rozvrhu může dojít ke změně složení tréninkových skupin s cílem optimalizace využití tělocvičen a vyhrazeného času.

Rozvrh byl rozeslán na e-mailové kontakty, pokud jej někdo nedostal, ozvěte se.

Příjemné chvíle s badmintonem na trénincích i v soutěžích přeje PV :-)


Blahopřání  (08.03.2017)

MDŽ

Všem našim členkám, příznivkyním a maminkám přeji štěstí, zdraví a spokojenost! :-)  PV


Informace on line  (22.02.2017)

Často se zdůrazňuje, že žijeme v době informačních technologií a rychlého, mnohdy okamžitého přenosu informací zainteresovaným institucím, organizacím a osobám popř. obecně veřejnosti. To neplatí v badmintonu. V neděli se odehraje oblastní přebor družstev dospělých a v poledne ve středu neexistuje žádná oficiální zpráva o tom, co se dělo a co z toho vyplývá. O něco lepší je stav na českém webu, tristní je na webu západočeském, ale jiné oblasti na tom nejsou o mnoho lépe. Ovšem na druhé straně již máme rozhodnutí, že vedle tzv. startovného pro ZpčBaS za možnost účasti v soutěžích družstev, ještě budeme svazu platit jakýsi členský poplatek. Doufám, že tento poplatek nebude zvýšen v okamžiku, kdy západočeský web po asi dvouleté stagnaci začne normálně fungovat.

Petr Vorálek


« | 18 9 10 11 12 13 1495 | »
správa novinek